Yüzyılın başındaki endüstriyel gelişme bölümleri ve teknik servislerin endüstriyel ihtiyaçları

nedeniyle 2003 yılında endüstriyel firmaların çoğunu teknik çözümler , makine montajları ve onarımlarla desteklemek için Suriye'deki Halep şehrinde “Nas Otomasyon” adına şirketimizi kurmaya karar verdik.

 

·         Bugüne kadar müşterilerimizin en önemli isteğini; ürünlerini ulusal pazarlarda rekabet edebilmek için düşük maliyet ve yüksek kalitede sunmalarını sağladık. 2004’ten bu yana yüksek performans elde edebilmek ve ürün yelpazemizi genişletmek için dünyada birçok iyi uluslararası marka ile iş birliği içerisinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

·         Türkiye'de ki büyük endüstriyel bölümlerden dolayı, 2014 yılında İstanbul'da şube açmaya, böylelikle tüm dünyada müşterimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Destekçilerimiz dolum ve paketleme makineleri, boyama, hazırlama ve terbiye tekstil makinelerini içerecek şekilde geliştirmekteler.

 

·         Nas Otomasyon; müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri sürekli ve hızlı bir şekilde temininin sağlanabilmesi amacıyla, temsilciliğini ve bayiliğini yapmış olduğu ürün gruplarını ( Otomasyon ürünleri , elektrik ve elektronik malzemeleri makinalar aksesuarları ) sürekli stoklarında bulundurmaktadır.

Diğer marka ürünlerinin temini konusunda, müşterimize hizmet verebilmek adına, ihtiyaç duyulan ürünleri de ivedilikle tedarik etmektedir

 

·         Hedefimiz; Yüksek performanslı çözümler sunarak, düşük maliyet ve rekabetçi kalite ile müşterilerimizi desteklemektir

 

 

 

 

 

Sizin memnuniyetiniz;bizim hedefimiz…

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR